Založ si blog

Dať hlas vo voľbách SDKÚ = dať zelenú ďalšiemu zvyšovaniu DPH

„Nepôjdeme cestou, zvyšovania dane z pridanej hodnoty, ľuďom chceme zachovať ich životnú úroveň“ uviedla pred parlamentnými voľbami už chvalabohu dosluhujúca premiérka Radičová. A prečo to spomínam? Dnes som si na istom spravodajskom portáli prečítal ďalšiu pripravovanú novinku z kuchyne SDKÚ, ktorú majú pripravenú pre svojich voličov ako vďaku za to, že im dajú v predčasných parlamentných voľbách v Marci hlas. SDKÚ – DS totižto pripúšťa (ak by sa dostali do vlády) zvyšovanie DPH na 21%. Povedal to ten okuliarnatý modrý Štefanec, v jednej relácií. Konkrétne: „Strana podľa neho zároveň nechce zvyšovať DPH, avšak pripúšťa to“ čiže ak sa dostanú do vlády pripravme si ďalšie uťahovanie opaskov a rovno si to mnohí z nás už môžu hodiť, lebo už teraz obdivujem tých ľudí, ktorí žijú sotva z 300 eur na mesiac. Takto žiť dokážu v Európskej únií skutočne iba Slováci. A mám pocit, že SDKÚ chce za každú cenu zo Slovákov spraviť národ žobrákov, veď Česi sa majú oveľa lepšie ako my, no ale zasa Česi dokážu rozmýšľať, veď prečo neprijali euro? lebo ho nepotrebujú a ani nechcú, lebo vidia, čo robí euro s ekonomikou ostatných krajín EÚ, ktoré eurom platia. A my už 20 rokov máme vo vláde tie isté ksichty, je načase aby sa postavili a odišli odtiaľ, veď sa už nabalili akurát tak dosť a narobili toľko bordelu, že potrvá roky, kým sa uprace. Vždy pred voľbami počujeme tie isté kecy, nezvýšime ľudom dane, chceme im zachovať ich životný štandard bla bla bla. Po voľbách, báác vytiahnu na ľudí akési nezmyselné tabuľky a grafy v ktorých sa vyznajú iba analytici a ľudia pracujúci v bankovom sektore a zrazu treba zvýšiť spotrebné dane, dane z tabaku daň s pohonných hmôt. Veď čudujte sa prečo platíme na pumpe toľko peňazí za liter benzínu? Poďakovať sa opäť raz, môžeme našej nenažranej vláde, ktorá hrabe, hrabe a hrabe ako po nebohom a nikdy nemá dosť. Nebyť takej vysokej dane z pohonných hmôt, tak by Slováci netankovali liter 95 oktánového benzínu za vyše 1,40 za liter. Takže v konečnom dôsledku, ak by bol ministrom financií ten akože si hovorí „financmajster Mikoš“ tak sa tešme na to, že nás čaká ešte väčšia chudoba a z ľudí sa stanú ešte väčší s prepáčením za výraz žobráci. A to sa novinári čudujú potom, že v noci prepadnú barmanku a brutálne ju zbijú. Netvrdím dobre, ide o brutalitu, ale čo majú tí ľudia robiť? roboty nie je a ľudia  musia nejako uživiť seba svoje deti a svoju rodinu a dieťaťu nevysvetlí dospelý človek, že vieš čo dnes nebudeš mať miláčika, alebo čokoládku lebo som na ňu dnes nezarobil. Ale tak, keď to tak vláda chce, tak to asi chce, keď to chceli dotiahnuť až sem a tak ďaleko tak to tu majú. Proste ľudia začnú čoskoro rabovať, kradnúť, len aby sa akosi uživili a aby akosi prežili. Lebo už dnes mnohí žijú od výplate k výplate. A to žijeme ževraj v  21. storočí.

Čaká nás revolúcia, aká bola v Novembri ´89?

05.02.2012

Je čas na odchod páni politici - Bugár, Dzurinda, Mikloš, Fico, Radičová atď. mohol by som ich menovať neúrekom. Podľa mňa, by náš parlament potreboval nový vietor, predsa len, všetko tam viac »

Ďakujeme, že odchádzate pani Radičová

28.01.2012

Udalosti, ktoré v posledných dňoch rozvírili hladinu v spoločenskom živote nabrali rýchly spád. Hlavne dlho na seba nenechali čakať obyčajný ľudia, ktorí svoj nesúhlas s týmto fungovaním viac »

Zbohom slobodný internet, bude nám za tebou smutno

27.01.2012

Zdá sa, že pád megauploadu a tým zapríčinené ďalšie hromadné vypínanie upload a download serverov na ktorých boli milióny gigabajtov nelegálneho obsahu naberajú skutočne dramatický spád. viac »

POLÍCIA Drogy kriminalita Sereď

Výrobky so zakázanou látkou sa dajú kúpiť cez internet

11.12.2018 14:00

Ide o produkty obsahujúce cannabidiol, ktorý sa nachádza aj v marihuane.

Katalánsko

Katalánski separatisti chystajú 21. decembra protesty v Barcelone

11.12.2018 13:53

Akciu naplánovali na deň, keď bude v Barcelone na schôdzke ministrov aj španielsky premiér Pedro Sánchez.

putin

V Moskve sa rozlúčili s aktivistkou a disidentkou Alexejevovou, prišiel aj Putin

11.12.2018 13:48

Ľudmila Alexejevová zomrela vo veku 91 rokov.

hazard automat stávka

Nariadenie o zákaze hazardu v Bratislave zrejme stratí účinnosť

11.12.2018 13:01

Stane sa tak po tom, čo v júni konštatoval Krajský súd v Bratislave nesúlad tohto nariadenia so zákonom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 33136x
Priemerná čítanosť článkov: 2209x

Autor blogu

Kategórie